سرمایه گذاری در قبرس شمالی

درباره شرکت مهاجرتی آرکا

خدمات مهاجرتی آرکا با افتخار بیش از 10 سال است که به بهترین شکل ممکن در زمینه های مختلف مهاجرتی فعالیت کرده و به یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در ایران و قبرس شمالی است

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

مشاوران با تجربه ی ما در زمینه های مختلف مهاجرتی میتوانند به شما کمک کنند. کافیست با ما تماس بگیرید.

img round2

راه های ارتباطی با کارشناسان ما

کارشناسان ما در همه ساعات شبانه روز آماده مشاوره به شما هستند

واتساپ

ارتباط با کارشناس

تلگرام

ارتباط با کارشناس

نظرات مشتریان ما

نمونه هایی از پرونده های موفق سرمایه گذاری و مهاجرت

بیشتر بخوانید

در این مطلب برای مهاجرت به قبرس شمالی اطلاعات بیشتری کسب کنید

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای اخذ ویزای اقامتی، یکی از روش های بسیار معمول و خوبی است که می تواند زودتر از هر روش دیگر، به نتیجه برسد. قبرس شمالی از جمله کشورهایی است که مهاجرت ایرانی ها به انجا، روز به روز در حال بیشتر شدن می باشد. بسیاری از افرادی که در ایران، یک وضعیت معمول برای زندگی خود دارند، ترجیح می دهند با یک سرمایه گذاری کوچک در این کشور، اقامت خود را درست کرده و به این کشور مهاجرت کنند. فرهنگ و آداب و سنن و بسیاری از چیزهای دیگر در این کشور، مانند مردم ترکیه است و می تواند نزدیکی خاصی با برخی از فرهنگ و سنن ایرانی داشته باشد. به همین دلیل، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت در این کشور، اقدامی بسیار خوب برای ساختن آینده ای روشن است. اگر دوست دارید در مورد سرمایه گذاری در قبرس شمالی بیشتر بدانید و همچنین در مورد اخذ ویزای این کشور از همین طریق، اطلاعات کسب کنید، همراه ما باشید.

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در یک کشور دیگر به میان می آید، تصور بسیاری از افراد این است که این نوع مهاجرت، برای آنها نیست. یا اینکه تصور می کنند برای این مهاجرت، نیازمند یک پول بسیار زیاد هستند. در صورتی که اینطور نیست. چه بسا بسیاری از افرادی که خانه های چندین میلیاردی دارند و نمی دانند که می توانند اقدامات مهاجرت خود را فراهم آورند. برخی تصورشان از سرمایه گذاری، سرمایه های کلان اقتصادی در پروژه ها و ثبت شرکت های میلیون دلاری در یک کشور این. تمام اینها درست است و نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید. اما اینطور هم نیست که فقط از همین طریق بتوان اقامت در کشوری مثل قبرس شمالی را دریافت کرد.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی چندین راه و روش دارد که باید نزدیک ترین و راحت ترین آن را با توجه به شرایط و میزان سرمایه، انتخاب کرد.

برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی می توان ملک خریداری کرد و به دنبال آن، اخذ اقامت کرد. حتی می توان ملکی را اجاره کرد و درخواست اقامت کرد.سرمایه گذاری در قبرس شمالی فقط به حوزه املاک مجدود نمی گردد. ثبت شرکت های تجاری و خدماتی حتی کوچک، ایجاد شعبه و دریافت فرانچایز، راه اندازی یک استارتاپ و سرمایه گذاری در پروژه ها،روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی هستند. اینکه شما کدام یک از این روش ها را برای اخذ اقامت انتخاب می کنید، به شرایط شما و میزان سرمایه ی در اختیار شما بستگی دارد.

چرا سرمایه گذاری در قبرس شمالی

در چند سال اخیر، نام قبرس شمالی در بین مردم کشورهای خاورمیانه و حوزه خلیج فارس و حتی اروپایی ها، دهان به دهان می چرخد. این کشور چند سالی است که به یک مکان امن برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. بسیاری از ایرانی ها که شرایط سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و آمریکایی را ندارند، می توانند با هزینه کمتری در این کشور سرمایه گذاری کنند. امنیت در این کشور بالاست و ایرانی ها ترجیح می دهند فرزندان خود را به مدارس این کشور بفرستند. به علاوه اینکه قبرس شمالی در مسیر اروپا قرار داشته و می تواند حوزه ی اقتصادی خوبی برای سرمایه گذاری و فعالیت باشد.

راه اندازی کسب و کار و اخذ نمایندگی یا فرانچایز در قبرس شمالی، بسیار راحت است. می توان با ورود به این عرصه، اقامت قبرس شمالی را دریافت کرد. با توجه به همین دلایلی که ذکر شد، سرمایه گذاری در قبرس شمالی و اخذ اقامت این کشور، می تواند توجیه اقتصادی خوبی داشته باشد.

ویزای سرمایه گذاری قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی، به منظور گرفتن اقامت این کشور انجام می شود. بسیاری از افرادی که به دنبال ویزای سرمایه گذاری قبرس شمالی هستند، می توانند از روش های مختلف مانند راه اندازی کسب و کار یا خرید ملک و اجاره یا کارآفرینی و خرید اوراق بهادار اقدام به اخذ ویزا کنند. اما یکی از روش های بسیار خوب و راحت برای اخذ اقامت در این کشور، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و اپارتمان در این کشور است.

برای ورود به این کشور نیازی به صدور ویزا نیست. شما می توانید با یکی از روش هایی که در بالا به آنها اشاره شد، اقامت خود در این کشور را ثبت کرده و منتظر نتیجه باشید. ذکر این نکته حائز اهمیت است که بسیاری از افرادی که وارد سرمایه گذاری در این کشور می شوند، اطلاعت خاصی در این زمینه ندارند. این اتفاق می تواند آن ها را دچار یک سردرگمی کند و ندانند که چطور سرمایه گذاری در قبرس شمالی را انجام دهند.

گرفتن مشاوره از کارشناسان سرمایه گذاری در قبرس شمالی، بهترین کاریست که می توان انجام داد.

 

همکاری با ما