خرید ملک در قبرس شمالی

درباره شرکت مهاجرتی آرکا

خدمات مهاجرتی آرکا با افتخار بیش از 10 سال است که به بهترین شکل ممکن در زمینه های مختلف مهاجرتی فعالیت کرده و به یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در ایران و قبرس شمالی است

خرید ملک در قبرس شمالی

مشاوران با تجربه ی ما در زمینه های مختلف مهاجرتی میتوانند به شما کمک کنند. کافیست با ما تماس بگیرید.

img round2

راه های ارتباطی با کارشناسان ما

کارشناسان ما در همه ساعات شبانه روز آماده مشاوره به شما هستن

واتساپ

ارتباط با کارشناس

تلگرام

ارتباط با کارشناس

نظرات مشتریان ما

نمونه هایی از پرونده های موفق سرمایه گذاری و مهاجرت

بیشتر بخوانید

در این مطلب برای خرید ملک اطلاعات بیشتری کسب کنید

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی، یکی از روش های معمول سرمایه گذاری در این کشور می باشد. بسیاری از مهاجران ایرانی و کشورهای آسیایی به قبرس شمالی، از همین روش توانسته اند اقامت دائم دریافت کنند. خرید ملک در قبرس شمالی منجر به اقامت شخص و خانواده ی او می شود. حق تحصیل، دریافت بیمه و خدمات بهداشتی و درمانی کشور و خیلی از امکانات دیگر که برای شهروندان قبرس شمالی فراهم است، برای مهاجران خارجی نیز برقرار است. به همین خاطر، کارشناسان و وکلای مهاجرت پیشنهاد می کنند برای اخذ اقامت در قبرس شمالی، بهتر است از طریق خرید ملک این کار صورت بگیرد. اگر شما هم دوست دارید پیرامون خرید ملک در قبرس اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد میکنیم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

خرید ملک در قبرس شمالی

اقامت در کشوری که بتوان در آن با کیفیت بالاتری زندگی کرد، بسیار حائز اهمیت است. اگر شرایط اخذ اقامت در کشورهای اروپایی و آمریکایی را ندارید، بهترین گزینه ی پیشنهادی به شما، قبرس شمالی است. این کشور از جهات مختلف، مانند کشور ترکیه است. فرهنگ آن بسیار به فرهنگ ایرانی نزدیک بوده و علاوه بر این، مسافت کمی تا ایران دارد. از طرفی هم، امکانات و کیفیت زندگی در آن، تقریبا هم سطح برخی از کشورهای اروپایی است.

خرید ملک در قبرس شمالی، مزیت های بسیار زیادی دارد. سرمایه گذاری از این طریق، می تواند شما را با موقعیت های مختلف کاری هم مواجه کند. برخی از مزیت های خرید ملک در قبرس شمالی شامل موارد زیر است:

  • اخذ اقامت دائم کشور قبرس شمالی
  • فراهم شدن امکان دریافت اقامت برای تک تک اعضای خانواده
  • امکان تحصیل و برخورداری از حقوق شهروندی برای فرزندان
  • گرفتن پاسپورت قبرس شمالی و مسافرت به برخی از کشورها بدون نیاز به اخذ ویزا
  • برخورداری از موقعیت های مختلف کاری که هر کدام می تواند درآمدهای بسیار زیادی در پی داشته باشد.
  • بهره مندی از حقوق شهروندی و بیمه و درمان مانند شهروندان دیگر

قیمت خانه در قبرس به پول ایران

یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان برای مهاجرت به قبرس شمالی، هزینه خرید خانه است. بسیاری از افراد تصور می کنند که خرید ملک در قبرس شمالی، شاید شبیه یک رویا باشد. در پاسخ باید گفت: هنوز خیر. با توجه به سقوط روزافزون ارزش ریال در مقابل ارزهای بسیار زیاد دیگر، خرید ملک و سرمایه گذاری در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی به یک رویا تبدیل شده است.

کشور قبرس شمالی مکانی است که می توانید به راحتی و با قیمت های تقریبا پایین تر از اروپا، ملک تهیه کنید.پس نباید نگران این موضوع باشید. با فروش ملک خود در ایران و تامین هزینه خرید یک ملک در قبرس، می توانید صاحب خانه شوید. قیمت خانه در قبرس به پول ایران،  متفاوت است. در سال 2022 کف قیمت در شهر فاگوستا و چند شهر دیگر از 800 میلیون تومان شروع می شد. این روند همچنان نیز ادامه دارد و ممکن است فقط کمی بیشتر شده باشد. البته این خانه ها کمی سن بنای بالاتری نسبت به خانه های جدید دارد. اما تقریبا از 60 الی 75 متر شروع می شود و می توان به راحتی در آن، زندگی کرد.

قیمت آپارتمان در قبرس شمالی

برای خرید ملک در قبرس شمالی، حتما نیازی نیست که پول خرید یک ملک ویلایی را داشته باشید. خرید آپارتمان هم می تواند نوعی سرمایه گذاری برای اخذ اقامت باشد. شما می توانید با خرید یک آپارتمان کوچک و در حد پولتان، صاحب یک خانه در این کشور شوید و با سرمایه گذاری در این بخش، به راحتی اقامت خود و خانواده تان را تضمین کنید.

در قبرس شمالی می توانید املاک ارزان قیمت هم پیدا کنید. خوشبختانه با ساخت آپارتمان های بسیار زیاد در این کشور، موقعیتی فراهم آمده است که می توان یک آپارتمان کوچک خریداری کرد که قیمت معمول آن، تقریبا در حد آپارتمان های داخل کشور است. همچنین شما می توانید بسیاری از خانه ها را پیش خرید کنید و با پرداخت فقط ۳۰ درصد ارزش ملک، اقامت خود و خانواده تان را دریافت کنید. پیش خرید خانه هم یکی از روش های آسان برای خانه دار شدن در قبرس شمالی است.

قیمت آپارتمان در قبرس شمالی، قیمت معقول و به صرفه ای به شمار می رود. بسیاری از مشاورین املاک در این زمینه معتقد هستند که خرید و فروش ملک های جمع و جور و کوچک، بسیار بهتر و بیشتر از املاک بزرگ و چند صد متری است. از همین رو بهتر است برای سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی، آپارتمان خرید کنید.

همکاری با ما