ثبت شرکت در قبرس شمالی

درباره شرکت مهاجرتی آرکا

خدمات مهاجرتی آرکا با افتخار بیش از 10 سال است که به بهترین شکل ممکن در زمینه های مختلف مهاجرتی فعالیت کرده و به یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در ایران و قبرس شمالی است

ثبت شرکت در قبرس شمالی

مشاوران با تجربه ی ما در زمینه های مختلف مهاجرتی میتوانند به شما کمک کنند. کافیست با ما تماس بگیرید.

img round2

راه های ارتباطی با کارشناسان ما

کارشناسان ما در همه ساعات شبانه روز آماده مشاوره به شما هستند

واتساپ

ارتباط با کارشناس

تلگرام

ارتباط با کارشناس

نظرات مشتریان ما

نمونه هایی از پرونده های موفق ثبت شرکت در قبرس شمالی

بیشتر بخوانید

در این مطلب برای ثبت شرکت اطلاعات بیشتری کسب کنید

ثبت شرکت در قبرس شمالی

قبرس شمالی در سال های گذشته به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی و همچنین رشد اقتصادی مطلوبی که داشته است، همواره به یکی از اهداف مهم سرمایه داران برای سرمایه گذاری بوده است. یکی از مهم ترین سرمایه گذاری های خارجی که باعث رشد اقتصادی این کشور نیز بوده است، ثبت شرکت های مختلف در آن می باشد. ثبت شرکت در قبرس شمالی به دلیل قوانین ساده و مناسب و همچنین پایین ترین میزان فساد اداری، برای اکثر سرمایه داران خارجی امکان پذیر بوده و همین امر در ترغیب آن ها برای ثبت شرکت های خود در این کشور نقش بسزایی داشته است.

برای ثبت شرکت در قبرس شمالی، یکسری فاکتور ها مورد نیاز می باشد که اولین مورد آن ها، ارائه طرح تجاری مناسب به دولت می باشد. هر چقدر که این طرح سوده و با بازدهی بیشتری همراه باشد، در روند تسریع ثبت آن موثر می باشد. علاوه بر این ها، هزینه های اجرای طرح و ایجاد شرکت نیز باید برآورد شود که برای دولت، به عنوان یک طرح قابل قبول و پر بازده در نظر گرفته شود. برای ثبت شرکت در قبرس شمالی در ابتدا دانش بالایی نیاز است تا تمام جوانب کار سنجیده شود؛ در مرحله ی بعد نیازمند یک وکیل با تجربه نیز می باشید. به طور کلی اقدام به ثبت شرکت در قبرس شمالی دارای شرایط و قوانینی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

قوانین ثبت شرکت در قبرس شمالی

با توجه به امکان ثبت شرکت در قبرس شمالی برای اتباع خارجی، توجه به قوانین مورد نظر این کشور و رعایت کردن آن ها الزامی می باشد. برای ثبت شرکت، نیاز به 2 سهامدار خواهد بود.  البته تعداد سهامداران شرکت می تواند بیشتر باشد؛ اما نکته ی اصلی این است که حداقل 2 نفر معرفی شود و یکی از آنها باید ترک زبان باشد. همچنین برای انجام مراحل اولیه ثبت شرکت، باید یک مدیر نیز معرفی شود. البته مدیر شرکت نیز می تواند بیشتر از یک نفر باشد.

در صورتی که مدیر شرکت یک فرد خارجی می باشد، ارائه ضمانت نامه های بانکی نیاز می باشد. مبلغ این ضمانت نامه می تواند حدود 30 هزار لیر باشد که آن را به مدت یک سال و نیم به عنوان تضمین ارائه می دهند. بانک ها نیز در ازای ارائه ضمانت نامه، گواهی های معتبری را برای مدیران تهیه و ارسال خواهند کرد.

علاوه بر این ها، شرکت مورد نظر باید دارای منشی مورد تایید نیز باشد. آدرس ثبت شده و مشخص شرکت نیز از مواردی است که برای ثبت شرکت در قبرس شمالی مورد نیاز می باشد. این آدرس باید کاملا دقیق و با مشخصات کامل باشد تا گواهی بر فعالیت آن باشد. از قوانین دیگری که برای ثبت شرکت در قبرس شمالی مورد نیاز می باشد، سرمایه ی حداقلی مدیران می باشد که باید برای دولت کاملا شفاف و میزان آن باید حداقل 100 هزار دلار و در نزد یکی از بانک های این کشور باشد.

شرایط ثبت شرکت در قبرس شمالی

از اصلی ترین شرایط مورد نیاز و مهمی که برای ثبت شرکت در قبرس شمالی به آن ها نیاز است، می توان به ارائه مدارک معتبر و رسمی اشاره کرد. همچنین پر کردن فرم های مختلفی نیز مورد نیاز می باشد. اولین مدرک مورد نیاز برای آن، تکمیل و تحویل دادن فرم های ثبت نام و درخواست ثبت شرکت می باشد. همراه داشتن وکیل با تجربه و رسمی نیز برای اعلام انطباق شرایط و مدارک با الزامات قانون می باشد. از دیگر فرم های مورد نیاز که به عنوان شرایط اولیه ثبت شرکت در نظر گرفته می شود، فرم های دفتر ثبت شرکت و همچنین فرم مربوط به نام، آدرس و فعالیت های شرکت می باشد. در این فرم ها معمولا شرح وظایف و رتبه ی اعضا نیز شرح داده خواهد شد. گواهی های مربوط به امنیت مالی مدیران و تفاهم نامه ها نیز باید توسط مدیران ارائه گردد.

داشتن پاسپورت از اصلی ترین شرایط لازم برای ثبت شرکت در قبرس شمالی می باشد که باید توسط کنسولگری کشور قبرس شمالی مورد تایید قرار گیرد. معمولا سفارت ترکیه نیز در مورد بررسی و تایید پاسپورت، اقدامات مورد نیاز برای ادامه روند ارائه مدارک دنبال می شود که شامل ارائه کپی پاسپورت و گواهینامه ی عدم سوء پیشینه کیفری می شود. لازم به ذکر است که گواهی سوء پیشینه باید به زبان انگلیسی و یا ترکی ترجمه شده و دارای مهر آپوستیل باشد. این گواهی برای تمام اعضا الزامی می باشد.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر کردیم، گواهی اقامت در قبرس شمالی نیز مورد نیاز می باشد که با ارائه مدارکی مانند اجاره نامه، سند خانه، قبض آب یا برق مورد تایید می باشد. همچنین برای ثبت نهایی شرکت، به گواهی یکی از بانک ها نیاز می باشد که تایید کند مدیران شرکت دارای حداقل سرمایه مورد نیاز هستند.

همکاری با ما