وکیل مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ اقامت در این کشور، می تواند نقطه عطفی در زندگی برخی از افراد باشد. بسیاری از ایرانیان دوست دارند سطح کیفیت زندگی خود را بالاتر ببرند و با لذت زندگی کنند. شاید مهاجرت به آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی کمی سخت و روند طولانی مدت پشت سر داشته باشد، اما مهاجرت و زندگی در قبرس شمالی نیز می تواند همان کیفیت زندگی در اروپا و آمریکا را در پی داشته باشد. دریافت مشاوره رایگان در این زمینه توسط برخی از موسسات و شرکت های مطرح مهاجرتی انجام می شود که می توانید در یکی از این جلسات شرکت کنید.

شرایط مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی می تواند یک تجربه ی بسیار خوب و زیبا باشد. این کشور از نظر اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، جاذبه های گردشگری و در یک کلام کیفیت زندگی، در رتبه ی بسیار خوبی قرار گرفته است. نه تنها ایرانیان بلکه اکثر مردم اروپای شرقی، روسیه و کشورهای آسیایی تمایل دارند در این کشور سرمایه گذاری و اقامت کنند.

شرایط مهاجرت به قبرس شمالی

شرایط مهاجرت به قبرس شمالی به نسبت خیلی از کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی، سخت نیست. شما می توانید به راحتی و با دریافت مشاوره رایگان در این زمینه، وضعیت فعلی خود را بسنجید تا ببینید شرایط اقامت در این کشور را دارید یا خیر.

راه های اخذ اقامت قبرس

کشور قبرس شمالی و حتی قبرس جنوبی، از کشورهای تازه تاسیس در دنیا هستند که از نظر اقتصادی، دارای شرایط پویا و ویژه ای هستند. لذا پذیرش از مهاجران برای دریافت شهروندی د این جزیره، بسیار راحت تر از کشورهای دیگر است. شما می توانید از طریق راه های زیر، درخواست اقامت خود را در سفارت این کشور به ثبت برسانید:

  1. مهاجرت از طریق کار
  2. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ایجاد شغل
  3. مهاجرت با خرید ملک
  4. مهاجرت به قبرس شمالی از طریق ازدواج
  5. مهاجرت از طریق به دنیا آوردن فرزند در این کشور

در اینجا به توضیح چند مورد از مهم ترین راه های اخذ اقامت و مهاجرت به کشور قبرس شمالی را بررسی می کنیم:

راه های اخذ اقامت قبرس

ویزای تحصیلی

شما برای تحصیل در دانشگاه های کشور قبرس شمالی نیاز به ویزای تحصیلی ندارید و دعوت نامه از دانشگاه، کافیست. شما می توانید بدون نیاز به مدرک زبان، در دانشگاه حاضر شوید و از کلاس های زبان، استفاده کنید. تدریس به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی انجام می شود. همچنین منع قانونی برای کار پاره وقت تا 20 ساعت در هفته ندارید.

ویزای کاری

ویزای کاری در این کشور انواع مختلفی دارد که شامل ویزای کارآموزی، ویزای کار در خانه، ویزای کار در شرکت‌های بین‌المللی، ویزای کار در شرکت‌های عمومی، ویزای استارت‌آپ و ویزای کارهای داوطلبانه می باشد. در این کشور، نیاز به نیروهای متخصص و کاری، بسیار زیاد است.

اخذ ویزا از طریق خرید ملک

برای اخذ ویزا ا این روش می توانید در ابتدا یک ویلا را به مدت 1 سال اجاره کنید و سپس درخواست اخذ اقامت و ویزا بدهید. البته می توانید ملک مورد نظر خود را نیز خریداری کنید و از این طریق درخواست اقامت دائم بدهید.

مهاجرت از طریق ازدواج

اگر با یک تبعه قبرس شمالی ازدواج کنید، می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. البته این ازدواج نبابد صوری باشد. باید این مسئله اثبات شود. اگر به مدت 2 سال درآمد زوجین به 1000 دلار برسد، و بتوانند این ازدواج را ثابت کنند، اقامت 2 ساله و بعد از آن دائم صادر خواهد شد.

انتخاب وکیل مهاجرت

مهاجرت به قبرس شمالی در عین ساده بودن، نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد تا بتوان اقامت را زودتر اخذ کرد. این کار مستلزم داشتن یک وکیل مهاجرت با تجربه است. برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می توانید به دفاتر مهاجرتی مراجعه کنید.

انتخاب وکیل مهاجرت به قبرس شمالی

سوالات متداول

آیا اخذ اقامت دائم قبرس شمالی نیاز به مدارک خاصی دارد؟

آری…برای اخذ هر نوع اقامت باید مدارک لازم جهت تشکیل پرونده به سفارت یا موسسه مهاجرتی تحویل داده شود.

آیا می توان ویزای اقامت موقت را به دائم تبدیل کرد؟

خیر. هیچ کجای دنیا چیزی به اسم تبدیل ویزای موقت به دائم وجود ندارد. ویزای موقت و دائم هر کدام به صورت جداگانه صادر می شوند. اما می توان بعد از سپری شدن اقامت موقت، در صورت داشتن شرایط لازم، درخواست اقامت دائم را جداگانه ثبت کرد.

قبرس شمالی بهتر است یا قبرس جنوبی؟

جزیره قبرس به دو قسمت تقسیم شده است که قبرس شمالی تحت سلطه ی ترکیه و قبرس جنوبی تحت حمایت یونان است. هر دو کشور، از نظر اعتبار پاسپورت و کیفیت زندگی، دارای رتبه خوبی هستند. اما مهاجرت به قبرس شمالی، بیشتر است.

نتیجه گیری

مهاجرت به قبرس شمالی، راه و روش های مختلفی دارد که هر کدام می تواند به شرایط شما بستگی داشته باشد. اگر دوست دارید به این کشور مهاجرت کنید، حتما باید با وکیل مهاجرتی خبره و با تجربه مشورت کنید. حالا اگر در این زمینه، تجربه خاصی دارید و فکر می کنید می تواند برای بقیه مفید باشد، خوشحال می شویم آن را با ما و بقیه به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *