پروژه ونیز در قبرس شمالی 1

سرمایه گذاری به شیوه ای امن و اصولی می تواند باعث حفظ سرمایه مالی و همچنین سوددهی آن در بازه زمانی کوتاه تر شود. یکی از ایمن ترین روش های سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد، که شما تحت چنین شرایطی می توانید سود مالی بیشتری را قطعا کسب کنید. یکی از بهترین کشورهای شناخته شده اروپایی جهت سرمایه گذاری ایمن و بدون ریسک در سال های اخیر قبرس شمالی می باشد. فرصت های سودآوری که در این کشور وجود دارد، می تواند نقطه اوج موفقیت را برای شما رقم بزند. همچنین شما در سایه سرمایه گذاری در این کشور می توانید بیشترین میزان از سود مالی را برای خود به ارمغان بیاورید. امروزه خرید ملک در قبرس شمالی یک فرصت بی نظیر و استثنایی برای تمامی افرادی است، که به دنبال سود بیشتر در کوتاه ترین زمان ممکن هستند. با خرید ملک در قبرس شمالی شما می توانید حجم قابل توجهی از سود مالی را به دست بیاورید.

آشنایی با پروژه ونیز

با یک بررسی کلی به راحتی متوجه می شوید، که پروژه های مختلف ساختمانی در حال حاضر در کشور قبرس شمالی وجود دارد، که شما به کمک سرمایه گذاری در این حوزه می توانید سود مالی بیشتری را کسب کنید. یکی از بهترین پروژه های ساختمانی اخیر جهت سرمایه گذاری در قبرس شمالی ونیز می باشد. این پروژه ساختمانی به شیوه ای متفاوت و بر اساس معماری روز ایتالیا طراحی و ساخته شده است و همچنین در این پروژه تمامی اصول مربوط به معماری نوین رعایت شده و حتی تمامی واحدهای ساختمانی به شیوه ای شاهانه طراحی شده اند.

با پروژه ونیز قبرس شمالی 1

 

در این پروژه واحدهای ساختمانی به صورت: تک خوابه، دو خوابه، استودیو، سوئیت های مجلل و پنت هاوس های دو خوابه شیک می باشد، که شما بر اساس بودجه در نظر گرفته شده می توانید اقدام به خرید هر یک از این واحدهای ساختمانی کنید. با خرید هر یک از واحدهای ساختمانی پروژه ونیز شما چند قدم خود را بیشتر به سود مالی نزدیک می کنید و حتی سبک طراحی مربوط به این پروژه ساختمانی کاملا شیک و متفاوت می باشد. یکی از برترین پروژه های ساختمانی قبرس شمالی قطعا ونیز است و حتی تجربه جدیدی از یک زندگی لوکس و مدرن را می توانید داشته باشید.

موقعیت مکانی

یکی از عوامل اصلی محبوبیت این پروژه ساختمانی موقعیت مکانی حساس و بسیار ویژه آن می باشد، برخی از مناطق کشور قبرس شمالی به لحاظ قیمت از ارزش بیشتری برخوردار هستند و همیشه خرید و فروش ملک در این مناطق همراه با سود است. پروژه ساختمانی ونیز در بهترین موقعیت مکانی منطقه لانگ بیچ می باشد، آب و هوای بسیار فوق العاده و مدیترانه ای این پروژه ساختمانی از دیگر عوامل محبوبیت آن به شمار می آید.

ونیز قبرس شمالی 1

پروژه ونیز حدود ۱۰ دقیقه با مرکز شهر فاماگوستا فاصله دارد و به همین علت انتخاب هر یک از افراد این پروژه ساختمانی می باشد. در واقع موقعیت مکانی پروژه ونیز به گونه ای است، که شما دسترسی کافی به تمامی امکانات رفاهی در کوتاه ترین زمان ممکن دارید و منطقه ای که پروژه در آن احداث شده است، به لحاظ آب و هوایی دارای بهترین شرایط بوده و جز مناطق امن کشور قبرس شمالی به شمار می آید. موقعیت مکانی پروژه ونیز باعث افزایش ارزش مالی واحدهای ساختمانی مربوط شده و همچنین شما می توانید تنها با چند دقیقه پیاده روی به تمامی امکانات شهری دسترسی پیدا کنید.

رفت و آمد شما به مجتمع مسکونی ونیز توسط وسایل حمل و نقل عمومی، پیاده روی و حتی خودروی شخصی صورت می گیرد و همچنین این پروژه در موقعیت مکانی با ترافیک کمتر قرار دارد و به همین علت جهت سکونت دائمی بهترین گزینه به شمار می آید. این پروژه ساختمانی با توجه به این که در بهترین موقعیت مکانی قرار دارد، با قیمت بسیار ایده آل و ویژه ای قابل خریداری است و شما با بهره گیری از این فرصت می توانید سود بیشتر را به راحتی تجربه کنید. برای خرید و سرمایه گذاری در پروژه ونیز می توانید مجموعه حرفه ای آرکا گروپ را انتخاب کرده و روند خرید ملک خود را دنبال کنید. فصل جدیدی از معاملات سودآور را به کمک آرکا گروپ می توانید تجربه کنید.

امکانات پروژه ونیز

از دیگر پارامترهای اصلی که باعث محبوبیت دوچندانی این پروژه در بین افراد شده است، امکان ویژه و خاص آن می باشد، که سایر پروژه های مشابه دارای چنین امکانات خاص و متفاوتی نیستند. این پروژه به سبک معماری ایتالیایی طراحی شده و همچنین کل پروژه شامل ۸۰۰ واحد مسکونی مجزا با دیزاین متفاوت و منحصر به فرد می باشد. شکل ظاهری کلی این مجتمع ساختمانی کاملا مدرن بوده و امکانات رفاهی که در اختیار شما قرار داده می شود، واقعا خاص و ویژه می باشد.

استخر سرپوشیده و سرباز از امکانات تفریحی اصلی این پروژه به شمار می آید و شما به صورت رایگان می توانید از آن بهره مند شوید. قایق سواری و پارک آبی از دیگر تفریحات سالم و مهیج شما می تواند در این منطقه مسکونی شناخته شود و حتی ساحل شنی بهترین مکان برای تفریح و سرگرمی شما در کنار خانواده می باشد. باشگاه لوکس و تخصصی گلف که فرصت یک تفریح جدید را برای شما فراهم کرده است و حتی به کمک کرایه دوچرخه می توانید رفت و آمد خود را به صورت سالم تری انجام دهید. در این مجتمع دیسکوهای مخصوصی جهت شادی و سرگرمی وجود داشته و زمین فوتبال برای عموم افراد ساکن در این مجموعه رایگان است.

ونیز در قبرس شمالی 1

 

سالن بدنسازی در پروژه ونیز یک ویژگی مثبت به شمار می آید و حتی سالن ماساژ مجزایی نیز در این پروژه در نظر گرفته شده است. لابی شیک و لاکچری این پروژه زیبایی غیر قابل وصفی را رقم زده و محوطه پیاده روی ساحلی بهترین مکان برای فعالیت های ورزشی صبحگاهی شما می باشد. سرتاسر این مجتمع مسکونی توسط تیم نگهبانی مدام در حال بررسی است، باشگاه سوارکاری موجود در این مجموعه از دیگر امکانات ویژه آن به شمار می آید. شما در این پروژه علاوه بر ایجاد یک سرمایه گذاری ایمن و بدون دغدغه می توانید از سایر امکانات و ویژگی های اختصاصی این پروژه به صورت رایگان بهره مند شوید.

کسب سود بیشتر و تجربه یک زندگی مدرن قطعا در سایه خرید ملک از پروژه ونیز می تواند به واقعیت تبدیل شود.

نتیجه گیری و جمع بندی

پروژه ساختمانی ونیز در لیست بهترین مراکز جهت سرمایه گذاری ملکی در قبرس شمالی قرار دارد، که شما با خرید آن می توانید علاوه بر کسب سودهای بیشتر شرایط یک زندگی آسان و مدرن را نیز برای خود فراهم کنید و قطعا با خرید به موقع می توانید سود مالی بیشتری را به دست بیاورید. آرکا گروپ به عنوان یک موسسه سرمایه گذاری همراه شما عزیزان خواهد بود، تا خرید ملک خود را به شیوه ای اصولی انجام دهید و فصل جدیدی از زندگی مدرن را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *