12 مزیت خرید ملک در قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری مناسب برای مهاجرت و پیشرفت در کار و تحصیل و زندگی می باشد به همین خاطر امروزه آمار ایرانیانی که مقیم این کشور هستند بسیار زیاد می باشد. سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی ایده بسیار خوبی است و در کمترین زمان سرمایه افراد چندین برابر خواهد شد.

خرید ملک در کشور قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری اروپایی و در حال توسعه می باشد که در آن می توان به صرفه ترین املاک را خریداری کرد. رشد قیمت ملک در قبرس شمالی در هر سال معادل 12 الی 15 درصد می باشد که رقم چشمگیری است. با این رشد اقتصادی اگر شما در سال جاری یک ملک را با گران ترین واحد پولی جهان یعنی پوند انگلیس خریداری کنید در سال آینده ارزش سرمایه گذاری شما خیلی بالا خواهد بود. در این کشور می توان جدیدترین واحدهای مسکونی و تجاری را با قیمت مناسب در بهترین مناطق خریداری کرد. سودآوری زیاد خرید ملک در قبرس شمالی برای مالکین، سبب شده در حال حاضر بسیاری از افراد به حوزه خرید مسکن در این کشور راه پیدا کنند. علاوه بر ارزش ذاتی ملک خریداری شده شما می توانید در طول سال از طریق اجاره دادن آن هم درآمد کسب کنید.

خرید ملک در کشور قبرس شمالی

مزیت های خرید ملک در قبرس

با اطلاع داشتن از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی قطعا افراد بیشتری مجاب خواهند شد که در این کشور سرمایه گذاری کنند. به طور یقین خرید ملک در این کشور یکی از روش های امن و مطمئن برای سرمایه گذاری است.

پایین بودن نرخ مالیات

قبرس شمالی بر خلاف سایر کشورهای جهان کمترین درصد مالیات را برای املاک خریداری شده در نظر می گیرد. پایین بودن نرخ مالیات باعث می شود افراد از اجاره دادن و یا خرید و فروش ملک شخصی خود سود بیشتری کسب کنند.

خرید اقساطی ملک

سایر خریداران ملک در قبرس شمالی می توانند با مشارکت در پروژه های ساختمانی در حال ساخت، ملک مورد نظر خود را به طور اقساطی خریداری کنند. در این روش خرید شما فقط بخشی از قیمت ملک را پرداخت می کنید و باقیمانده مبلغ آن را طی مدت 2 تا 10 سال به صورت اقساطی پرداخت خواهید کرد.

مهاجرت از طریق خرید ملک

سایر افرادی که در قبرس شمالی ملک خریداری می کنند می توانند از این طریق اقامت دائم در این کشور را دریافت کنند.

رشد سرمایه

رشد اقتصادی در قبرس سبب می شود سرمایه شما به واسطه خرید ملک نیز افزایش پیدا کند.

هزینه پایین زندگی

اگر شما بتوانید در قبرس شمالی یک ملک را خریداری کنید می توانید به این کشور مهاجرت کنید و در آنجا به خاطر پایین بودن هزینه ها زندگی راحت تری داشته باشید.

مزیت های خرید ملک در قبرس

 

درآمد زایی از طریق خرید ملک

قبرس شمالی یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان است که هر ساله توریست های زیادی به این کشور سفر می کنند که نیاز به اجاره کردن خانه دارند. با خرید ملک و اجاره دادن آن به توریست ها می توانید درآمد خیلی خوبی کسب کنید.

دریافت سند قطعی

بعد از اتمام مراحل قانونی ملک در قبرس شمالی، سند تک برگ قطعی برای شما صادر می گردد که نشان می دهد شما مالک اصلی و حقیقی ملک مورد نظر هستید.

عدم محدودیت در فروش و معاوضه ملک

در این کشور شما می توانید خیلی راحت ملک شخصی خود را به خریداران بومی و خارجی بفروشید و هیچ محدودیتی در این راستا وجود ندارد.

دسترسی به مشاوران املاک مطمئن

در این کشور با وجود مشاوران املاک مطمئن و معتبر امکان خرید ملک بسیار راحت تر شده و با راهنمایی های آنها می توانید در بهترین منطقه خرید کنید.

مطمئن بودن سرمایه گذاری در بخش املاک

با سرمایه گذاری در این بخش دیگر نباید نگران سرمایه خود باشید چرا که اصل سرمایه شما حفظ شده و افزون بر آن در طول سال نیز بر ارزش آن افزوده می گردد ضمن این که از اجاره دادن آن هم درآمد خواهید داشت.

قوانین ساده برای سرمایه گذاران خارجی

در این کشور نبود قوانین سخت و پیچیده کمک می کند سایر افراد با راهنمایی مشاوران املاک خیلی راحت در بهترین نقطه از این کشور سرمایه گذاری کنند.

مزیت های خرید ملک در قبرس

منازل مسکونی جدید و قیمت مناسب

قبرس شمالی کشوری کم جمعیت و در حال توسعه است و هر ساله املاک زیادی در آن ساخته می شود که کیفیت مصالح و نقشه کشی آنها بالا است و در کل ساختمان های ایمنی هستند. شما می توانید متناسب با سرمایه ای که در اختیار دارید در بخش های مختلف کشور قبرس ملک مورد نظر را خریداری کنید.

نتیجه گیری

اگر سرمایه ای در اختیار دارید و به فکر رشد و پیشرفت در زندگی خود می ‌باشید خرید ملک در قبرس شمالی را فراموش نکنید زیرا با این کار در آینده ‌ای نه چندان دور پیشرفت چشمگیری خواهید داشت. مسلماً برای یک خرید عالی در بهترین منطقه از کشور قبرس شمالی نیازمند اطلاعات و مشاوره ‌های کارآمدی در این زمینه هستید پس حتماً با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *