کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

بسیاری از متقاضیان مهاجرت، به دنبال یافتن بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت هستند. ممکن است بارها به این مسئله فکر کرده باشید که بهترین کشور برای مهاجرت چه کشوری می تواند باشد؟ پاسخ به این سوال بستگی به معیارهای شخصی افراد دارد. معیار برخی از مهاجران ممکن است موقعیت جغرافیایی مناسب و معیار برخی دیگر هزینه پایین زندگی باشد. اما خب مسئله این است که هزینه های پایین زندگی را نمی توان در امر مهاجرت نادیده گرفت. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم ارزانترین و بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت را به شما معرفی کنیم.

بهترین کشور برای مهاجرت

بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

اگر به دنبال بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت هستید، ما کشور زیبای قبرس شمالی را به شما معرفی می کنیم. قبرس شمالی، همواره یکی از بهترین انتخاب ها برای ایرانیان در امر مهاجرت است. زبان رسمی در این کشور ترکی استانبولی است. اما به دلیل این که این کشور مستعمره بریتانیا بوده 90 درصد مردم آن به زبان انگلیسی مسلط هستند. بنابراین زبان رایج در امر کسب و کار، تحصیلات و روزمره زبان انگلیسی می باشد. اقتصاد قوی و پیشرفته، سیستم آموزشی استاندارد، نزدیکی موقعیت جغرافیایی با ایران، آب و هوای مناسب و… از مزایای مهاجرت به قبرس شمالی هستند.

قبرس شمالی به عنوان بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت، دارای مردمانی بسیار متمدن و با فرهنگ غنی می باشد. در واقع اهالی قبرس از لحاظ فرهنگ، دین و آداب و رسوم شباهت زیادی به مردم ایران دارند. بنابراین مهاجران ایرانی احساس راحتی بیشتری در این کشور خواهند کرد. کوه های بلند و سواحل شنی زیبا و بکر طبیعت زیبای قبرس شمالی را ساخته اند.

معیار های رتبه بندی بهترین کشورها برای مهاجرت

برای آنکه یک کشور به بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت انتخاب شود باید دارای معیارها و ویژگی های مشخصی باشد. کشور قبرس شمالی با داشتن تمامی این معیارها اولین و بهترین انتخاب برای مهاجرت ایرانیان است. در ادامه به معرفی این معیارها و ویژگی ها می پردازیم.

معیار های انتخاب کشور برای مهاجرت

 • غالب بودن زبان انگلیسی
 • اقتصاد قوی و رو به رشد
 • ایجاد خدمات رفاهی باکیفیت برای شهروندان
 • هزینه پایین زندگی
 • هزینه پایین تحصیلات
 • موقعیت جغرافیایی مناسب و آب و هوای معتدل
 • امنیت بسیار بالا در جامعه و کم بودن نرخ جرم و جنایت
 • ثبات سیاسی
 • سیستم آموزشی با کیفیت و دانشگاه های معتبر
 • استفاده از ارزهای متنوع به صورت رایج
 • کیفیت بالای بهداشت و درمان
 • فراهم کردن شرایط مهاجرت آسان برای متقاضیان مهاجرت

با مهاجرت به قبرس شمالی از یک زندگی باکیفیت و رفاه بالا با تمامی شرایط و مزایای فوق بهره مند خواهید شد.

ارزان ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت

یکی از مهم ترین معیارها برای انتخاب بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت، ارزان بودن آن است. هزینه های پایین زندگی در قبرس شمالی نسبت به درآمد افراد، باعث شده تا متقاضیان با خیال آسوده تری به این کشور مهاجرت کنند. قبرس شمالی در مقایسه با قبرس جنوبی و کشورهای اروپایی دیگر، دارای هزینه زندگی بسیار پایینی است. هزینه های مربوط به اقامت یعنی اجاره ملک یا خرید ملک، خورد و خوراک، پوشاک و هزینه تحصیل در این کشور بسیار ارزان می باشند. ارزان بودن تمامی این هزینه ها موجب فراهم آوردن راحتی و رفاه بیشتر برای ساکنان این جزیره شده است.

ارزان ترین کشور برای مهاجرت

بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت کاری

دلایلی زیادی وجود دارند که قبرس شمالی را به بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت کاری تبدیل کرده اند. اقتصاد رو به رشد، بازار کار مناسب، مالیات پایین و کار از راه دور تنها برخی از ویژگی های مهاجرت کاری به این کشور هستند. اقتصاد رو به رشد قبرس شمالی باعث شده تا فرصت های شغلی فراوانی در این کشور به وجود بیایند. در نتیجه درصد نرخ بیکاری این کشور در سال های اخیر به شدت پایین آمده است. مالیات کم سبب شده تا این جزیره به بهشتی برای متقاضیان کار در قبرس شمالی تبدیل شود. همچنین می توانید از راه دور به کار کردن در شرکت ها و کمپانی های بسیار زیاد و متنوع این کشور بپردازید.

راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

یکی از معیارهای بهترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت، راحت بودن و متنوع بودن راه های مهاجرت به آن کشور است. قبرس شمالی یکی از کشورهایی است که روش های مختلف مهاجرتی دارد. مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری همانند ثبت شرکت یا خرید ملک و … قابل انجام است. بنابراین متقاضیان مهاجرت به قبرس در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. شرایط و هزینه اخذ اقامت قبرس شمالی بسیار مناسب تر از کشور قبرس جنوبی و سایر کشورهای اروپایی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *