در قبرس شمالی یا ترکیه

اغلب افراد به عنوان یک مقصد مهاجرتی ترجیح می دهند، که کشورهای نزدیک تر را انتخاب کنند، که از نظر دینی و فرهنگی‌ نیز شباهت بسیار زیادی به ایران دارند. در حال حاضر حجم گسترده ای از مهاجرین ایرانی به کشورهای قبرس شمالی و ترکیه مهاجرت می کنند.

در معرفی کشور قبرس شمالی می توان این گونه اشاره کرد، که قبرس شمالی دارای بهترین شرایط شغلی و تحصیلی می باشد. شما در این کشور می توانید لذت دستیابی به موفقیت در بخش های مختلف را تجربه کنید، همچنین قبرس شمالی در سال های گذشته در لیست بهترین کشورهای اروپایی جهت مهاجرت قرار داشته است، این کشور اروپایی همیشه بهترین شرایط رفاهی را برای مهاجرین در نظر می گیرد.

آشنایی با قبرس شمالی و ترکیه

این دو کشور جهت مهاجرت بهترین گزینه به شمار می آیند و همچنین هر دو کشور به لحاظ اقتصادی و تحصیلی دارای شرایط یکسانی می باشند، همه ساله قبرس شمالی و ترکیه حجم قابل توجهی از مهاجرین ایرانی را جذب می کنند. قبرس شمالی و ترکیه در واقع دو کشور ایده آل و نزدیک به ایران هستند، که جهت مهاجرت می توانید این دو کشور را انتخاب کنید.

در لیست بهترین کشورها جهت مهاجرت برای ایرانیان نام قبرس شمالی و ترکیه را مشاهده می کنید.

قبرس شمالی

این کشور دسترسی کافی به آب های آزاد دارد و به لحاظ لجستیکی دارای بهترین شرایط در منطقه می باشد، این کشور در سال های آینده قطعا پیشرفت بیشتری را تجربه خواهد کرد. قبرس شمالی دارای بهترین مراکز علمی جهت پیشرفت در حوزه تحصیلی می باشد، این کشور بهترین مقصد برای مهاجرین ایرانی شناخته می شود.

شهرهای معروف قبرس شمالی نظیر: نیکوزیا و فاماگوستا دارای امکانات رفاهی متفاوت و بهتری هستند.

قبرس شمالی

ترکیه

ترکیه نرخ تورم بسیار پایین تری در مقایسه با سایر کشورهای واقع شده در غرب آسیا دارد، تعداد قابل توجهی از مسلمانان در این کشور اقامت دارند. همچنین ترکیه به لحاظ سیاسی با قدرت های برتر دنیا برابری می کند و شرایط رفاهی یک زندگی مدرن در این کشور با هزینه های کمتر فراهم می باشد.

این کشور دارای تاریخچه کاملا غنی و باستانی است و حتی بخش کوچکی از این کشور در ناحیه جنوب شرقی اروپا واقع شده است‌.

ترکیه

مقایسه قبرس شمالی با ترکیه

این دو کشور در واقع دارای زبان رسمی مشترکی هستند و دین رسمی کشور ترکیه و قبرس شمالی اسلام می باشد. واحد پول رایج این کشورها لیر می باشد و فقط در برخی از معاملات ارز رایج به دلار و یورو تبدیل می شود. این دو کشور بسیار به یکدیگر نزدیک هستند، کشور قبرس شمالی به طور کامل در قاره اروپا واقع شده است، در حالی که کشور ترکیه فقط بخش محدودی از آن در قاره اروپا واقع شده است. هر دو کشور در سال های اخیر پیشرفت های قابل توجهی داشته اند و شرایط یک زندگی ایده آل در این کشورها فراهم می باشد.

قبرس شمالی دارای بهترین دانشگاه های معتبر می باشد و همچنین هزینه های تحصیلی در ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی ارزان تر است.

مهاجرت به قبرس شمالی و ترکیه

این دو کشور جهت مهاجرت بهترین پیشنهاد هستند و شما با کمترین میزان از هزینه می توانید به این دو کشور مهاجرت کنید، همچنین این دو کشور شرایط خاص و متفاوتی را همیشه برای مهاجرین در نظر می گیرند و به همین جهت بیشترین میزان از محبوبیت را در بین مهاجرین ایرانی به دست آورده اند.

مهاجرت تحصیلی

این دو کشور برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان گزینه ای ایده آل به شمار می آیند، برای مهاجرت تحصیلی به این دو کشور شما فقط باید مدارک لازم را در اختیار داشته باشید و همچنین شرایط پذیرش در دانشگاه های معتبر این کشور به هیچ عنوان سخت نیست.

قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های دولتی قبرس شمالی و ترکیه برای ایرانیان به راحتی امکان پذیر است.

شرایط زندگی در قبرس شمالی و ترکیه

شرایط یک زندگی نرمال و عادی در قبرس شمالی و ترکیه تقریبا مشابه می باشد و هر دو کشور امکانات رفاهی خاص را در اختیار شهروندان خود به صورت رایگان قرار می دهند، همچنین شرایط زندگی در این دو کشور برای تمامی افراد به طور یکسان می باشد.

شرایط کار در قبرس شمالی

این دو کشور توریست پذیر همیشه فرصت های شغلی مختلفی را در اختیار افراد قرار می دهند، شما به کمک مهاجرت به این دو کشور می توانید از این فرصت های خاص و ویژه به راحتی بهره مند شوید.

فرصت های شغلی نامحدود هميشه در انتظار مهاجرین به این دو کشور می باشد.

سرمایه گذاری در ترکیه یا قبرس؟

شما برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف در کشورهای قبرس شمالی و ترکیه بر اساس بودجه خود باید بهترین بستر را انتخاب کنید، سرمایه گذاری در قبرس شمالی با کمترین میزان از بودجه نیز امکان پذیر می باشد. در حالی که برای سرمایه گذاری در کشور ترکیه باید میزان بودجه بیشتری در اختیار داشته باشید.

سرمایه گذاری ملکی در قبرس شمالی کاملا آینده دار است.

مقایسه قبرس شمالی با ترکیه

نتیجه گیری

قبرس شمالی و ترکیه بهترین مقصد جهت یک مهاجرت بدون دغدغه و با کمترین میزان از بودجه برای ایرانیان شناخته می شود، شرایط یک زندگی مدرن و نرمال در این دو کشور فراهم می باشد و شما به کمک سرمایه گذاری در بخش های مختلف می توانید بودجه مالی خود را افزایش دهید. شما بر اساس اهداف خود از مهاجرت می توانید قبرس شمالی یا ترکیه را جهت مهاجرت انتخاب کنید.

اگر شما در مقایسه کلی کشور قبرس شمالی و ترکیه با موارد جدیدی مواجه شده اید، حتما نظرات کارساز و مفید خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *